Parduodamas namas Būkliškės k., 64.29 kv.m ploto, 2 aukštai

Pardavimas
  • 29,999.00
  • 64.29 kv. m

Aprašymas

Parduodama vasaros rezidencija Ignalinos rajone, Būkliškės kaime

Būkliškės kaime, Tverečiaus seniūnijoje, Ignalinos rajone, parduodama 64,29 kv.m. jauki sodyba su pirtimi ir ūkiniu pastatu. Žemės sklypo plotas net 28 arai.

Būkliškėje yra vos vienuolika gyvenamųjų namų, kuriuose šiltuoju metu laiku nuolat gyvena itin draugiški vyresnio amžiaus kaimynai. Tad galėsite drąsiai patikėti jiems ne tik savo gyvenimus, bet ir namo raktus.

Gyvenamasis namas pastatytas dar 1917 metais ir visiškai atnaujintas prieš dešimtmetį: pakeista stogo danga, apšiltintas fasadas ir pakeista jo danga, sudėti kokybiški plastikiniai langai. Prieš dvejus metus buvo rekonstruotas ir namo vidus: sudėtos medžio masyvo lubos ir laminuotos grindys, pakeisti baldai, sutvarkyta krosnis, perdažytos namo sienos, atnaujinta buitinė technika, įvestas vanduo.

Prieš dešimt metų šalia namo pastatyta ir didelė pirtis, kurioje įrengtas dušas ir tualetas. Yra jaukus priepirtis su dideliu medžio masyvo stalu ir suolais, kur galėsite smagiai leisti laiką po pirties malonumų.

Šalia namo stovi ūkinis pastatas, kuriame rasite milžinišką kolekcija įvairiausių žemdirbystei reikalingų įrankių ir kitų buityje naudojamų reikalingų daiktų. Nemažai ūkiniame pastate palikta ir kaitrių malkų, kurios pravers tiek kūrenant krosnį, tiek kepant mėsą jaukiame kieme.

Sodyba įsikūrusi tarp dviejų – Erzvėto ir Tverečiaus ežerų! Abu ežerai vos už 2 km, netoli teka ir Dysnos upė.

Jeigu svajojate būtent apie tokią vasaros rezidenciją, kurioje nereikėtų niekuo rūpintis, nes viskuo jau pasirūpino jos savininkai, susisiekite su manimi!

Savybės

Kaina : 29,999.00
NT tipas : Namas
NT paskirtis : Pardavimas
Statusas : Aktyvus
Plotas : 64.29 kv. m
Šalis : Lithuania
Miestas : Būkliškės k.
Adresas :
Statybos metai : 1917
Aukštai : 2
Kambariai : 3
Sklypo plotas : 28.0
Objekto Nr. : 55705

Vidiniai duomenys

Compare Listings

Title Price Status Type Area Purpose Bedrooms Bathrooms