Parduodamas namas Išdagų g., Zujūnuose, Vilniuje, 114.41 kv.m ploto

Pardavimas
Išdagų g. 48
  • 320,000.00
  • 114.41 kv. m

Aprašymas

Parduodamas naujas gyvenamasis namas Išdagų g., Pilaitėje

Namo baigtumas – virš 85 procentų.

Sparčiai besivystančiame sostinės rajone – Pilaitėje, Išdagų g. 48, naujoje individualių namų gyvenvietėje, parduodamas 113 kv. m. gyvenamasis namas. Šiuolaikiškai ir patogiai išplanuotam vieno aukšto, 4 kambarių, individualiam gyvenamajam namui priklauso ir 5 arų žemės sklypas bei dvi automobilių stovėjimo vietos.

Gyvenamasis namas įrengtas naudojant aukštos kokybės statybines medžiagas. Itin patogus ir namo išplanavimas, kuriame bendroje erdvėje jauki, apie 50 kv.m., virtuvė su svetaine. Pro vitrininius langus išeinama į erdvią terasą, kurioje ramiai galėsite leisti laisvalaikį su šeima ar draugais ir mėgautis gamtos apsuptimi. Namo šeimininkai pasirūpino ne tik sklypo aptvėrimu, bet ir apželdinimu. Ant sklype supilto kalno, kuris puikiai užstoja kelią, planuoja pasodinti pušis. Name suplanuoti ir trys 12-14 kv.m. miegamieji kambariai. Esant poreikiui, vienas iš jų gali tarnauti ir kaip puikus darbo kambarys. Taip pat tambūras, koridorius, sanitariniai mazgai, drabužinė ir katilinė.

Išdagų gatvės kvartalas įsikūręs gamtos apsuptyje, kuriame daugiausia gyvena jaunos, kūrybiškos, draugiškos šeimos drauge puoselėjančios kvartalo aplinką ir kuriančios naujas švenčių tradicijas. Kvartalo vystytojai pasirūpino, kad čia gyvenančioms šeimoms nieko netrūktų: vietinės nuotekos ir vandens gręžinys.

Itin patogus susisiekimas tiek su kitais aplinkiniais rajonais, tiek su sostinės centru, iki kurio vos 11 km. Vos kilometro atstumu įsikūrę ir patys didžiausi ir populiariausi šalyje prekybos centrai. Netoli Išdagų gatvės yra viešojo transporto stotelė, tad kasdien saugiai ir patogiai galėsite pasiekti vaikų lopšelį-darželį ar mokyklą. Šiltuoju metų laiku galėsite lepintis saulės ir vandens malonumais vos už 1,5 km esančio Gelūžės ežero.

BENDRA INFORMACIJA:

Adresas: Išdagų g. 48

Bendras plotas: 113,61 kv. m.

Statybos metai: 2022

Kambarių sk.: 4

Aukštai: 1

Sklypas: 5 a

Šildymas: aeroterminis, grindinis

Vanduo: artezinis, vandens minkštinimo filtras, 250 L boileris

Vietinis nuotekų valymo įrenginys, 15 kW elektros įvadas.

Tad jeigu svajojate turėti savo namą ir kiemą, mėgautis gamta ir ramybe, tuomet kviečiu susimatyti!

Savybės

Kaina : 320,000.00
NT tipas : Namas
NT paskirtis : Pardavimas
Statusas : Aktyvus
Plotas : 114.41 kv. m
Šalis : Lithuania
Miestas : Vilniaus m.
Adresas : Išdagų g. 48
Statybos metai : 2022
Aukštai : 1
Kambariai : 4
Sklypo plotas : 5.0
Objekto Nr. : 56131

Vidiniai duomenys

Compare Listings

Title Price Status Type Area Purpose Bedrooms Bathrooms