Pardavimas Parduodamas butas Naugarduko g., Naujamiestyje, Vilniuje, 62.96 kv.m ploto

  • 329,000
329,000

Savybės

Kaina : 329,000
NT tipas : Butas
NT paskirtis : Pardavimas
Statusas : Aktyvus
Plotas : 62.96 kv. m
Šalis : Lithuania
Miestas : Vilniaus m.
Adresas : Naugarduko g. 62
Statybos metai : 2019
Aukštai : 7
Aukšte : 4
Kambariai : 3
Objekto Nr. : 57908

Vidiniai duomenys

Aprašymas

Parduodamas 3 kambarių butas Naugarduko g., Naujamiestyje

Naujamiesčio ritmu pulsuojančiame rajone parduodamas pilnai įrengtas puikiai išplanuotas 3 kambarių butas. Šiuolaikiškas ir ekonomiškas, beveik 63 kv.m. butas, parduodamas su visais esamais baldais.

Buto lokacija puikiai tiks aktyviems žmonėms, norintiems gyventi ten, kur šurmuliuoja miestas. Butas yra „Live Up“ projekte, greta kultinės Kauno gatvės, kurioje gausu kultūros, meno ir rekreacinių erdvių bei stilingų laisvalaikio vietų. Taigi, visi miesto privalumai – vos peržengus namų slenkstį. Greta ir sporto klubai, ugdymo, gydymo įstaigos, grožio centrai, parduotuvės ir prekybos tinklai.

Puikiai išvystytas susisiekimas su įvairiomis miesto dalimis, viešojo transporto ir darnaus judumo infrastruktūra (pėsčiųjų, dviračių ir dalijimosi paslaugų).

Buto šeimininkai kurdami namus viską apgalvojo iki menkiausių smulkmenų. Jame svetainė susijungia su virtuvės zona, kurios turi dvi atskiras valgymo zonas: viena jų prie stalo, kita – prie baro. Virtuvėje integruotas šaldytuvas su šaldymo kamera, didelė indaplovė, mikrobangų krosnelė, kaitlentė, orkaitė, skalbimo mašina, džiovyklė.

Miegamoje zonoje suplanuotos dvi talpios spintos, kuriose galėsite ne tik sukabinti ne tik turimus rūbus, bet ir sudėti kitus naudojamus daiktus.

Būsto šeimininkai pasirūpino ir būsimais mažaisiais šio būsto šeimininkais. Vaikų kambaryje sumontuotas didelis projektorius, aktyvaus laisvalaikio kampelis. Esant poreikiui vaikų kambarį galima paversti ir jaukia darbo erdve be didelių papildomų investicijų.

Vonios kambaryje dvi kriauklės, tualetas, bidė bei didelė ir patogi milžiniška vonia, dušas, grindinis šildymas. Romantiškam pasibuvimui vonioje instaliuota garso kolonėlė, tad galėsite mėgautis ramios muzikos garsais.

Kviečiame įsigyti namus pilnaverčiam jūsų gyvenimui!