Nuoma Nuomojamas namas Kampo g., Naujojoje Vilnioje

  • 1,400 / mėn.
1,400

Savybės

Kaina : 1,400
NT tipas : Namas
NT paskirtis : Nuoma
Statusas : Aktyvus
Plotas : 124 kv. m
Šalis : Lithuania
Miestas : Vilniaus m.
Adresas : Kampo g. 9
Statybos metai : 2023
Aukštai : 2
Kambariai : 4
Sklypo plotas : 4.0
Objekto Nr. : 58993

Vidiniai duomenys

Aprašymas

Nuomojamas visiškai naujas gyvenamasis namas Naujojoje Vilnioje

Namai, kuriuose gyvena darna, ramybė, meilė ir komfortas jau laukia jūsų! Čia visai netrukus gali prasidėti laimingas ir harmoningas jūsų šeimos gyvenimas.

Nuomojamas visiškai naujas, daugiau kaip 124 kv.m., namas Kampo gatvėje Naujojoje Vilnioje. Pro šviesaus, jaukaus ir erdvaus nuomojamo namo langus atsiveria Naujosios Vilnios panorama. Šiame rajone itin daug vaizdingų vietovių: miškingose teritorijose nusidriekę du pažintiniai takai – Strielčiukų ir Rokantiškių piliakalnio, Pavilnio regioninio parko Pūčkorių atodanga, kuriuos jau spėjo pamilti tiek aktyvų, tiek ramesnį laisvalaikį mėgstantys gyventojai. Visiškai šalia ir kita unikali vieta, senovinis Naujosios Vilnios pilkapynas, kuriame įrengtas savitas akmenų muziejus.

Šalia ramioje ir patogioje vietoje esančio namo yra viešojo transporto stotelės, prekybos centrai, mokymo bei gydymo įstaigos. O miesto centrą greitai ir patogiai galima pasiekti atnaujintomis S. Batoro ir A. Kojelavičiaus gatvėmis vos per 10-12 minučių.

Gyvenamasis namas nuomojamas tik ilgesniam laikotarpiui.

Nuomojamas namas įrengtas naudojant aukštos kokybės medžiagas, sumontuota prabangi buitinė technika ir santechnika. Daug jaukumo ir šilumos name suteikia ąžuolinės šildomos grindys ir modernus apšvietimas. Namo savininkas pasirūpino ir jūsų šeimos saugumu įvesdamas signalizaciją. Yra galimybė patiems įsivesti Bitės 5G internetą.

Pirmame aukšte bendroje erdvėje jauki virtuvė su svetaine, tambūras, tualetas ir ūkinė patalpa. Esant poreikiui galima įsirengti terasą, kurioje ramiai galėsite leisti laisvalaikį su šeima ar draugais ir mėgautis gamtos apsuptimi.

Antrame aukšte trys miegamieji kambariai: tėvų ir du mažesni vaikų miegamieji kambariai. Esant poreikiui, vienas iš jų gali tarnauti ir kaip puikus darbo kambarys. Antrame aukšte įrengtas didelis vonios kambarys, miegamajame – didelė drabužinė.

Prie namo, aptvertoje teritorijoje, yra dvi-trys automobilio stovėjimo vietos.

Pro antro aukšto langus atsiveria žalia, viso kvartalo panorama. Tad jeigu svajojate turėti savo kiemą ir jame gamtos ir ramybės apsuptyje leisti laisvalaikį ar dūkti su vaikais, šis pasiūlymas būtent jums!

BENDRA INFORMACIJA:

Adresas – Kampo g. 9, Naujoji Vilnia

Bendras plotas – 124,32 kv.m.

Sklypo plotas – 4,05 a

Kambarių skaičius – 4

Aukštų skaičius – 2

Namo tipas – mūrinis

Statybos metai – 2023 m.

Būkite pirmieji šio naujo namo šeimininkai!