TURITE NEKILNOJAMOJO TURTO KLAUSIMŲ?

JUMS PADĖS PROFESIONALŪS NT BROKERIAI

01

Nekilnojamojo turto paieška

Profesionalios komandos pagalba padėsime išsirinkti ir saugiai nusipirkti savo svajonių namus. Įvertinę kainą, likvidumą ir poreikius surandame labiausiai jūsų lūkesčius atitinkantį sklypą, butą, namą ar komercines patalpas. Apžiūrėkite mūsų siūlomus objektus.

02

Nekilnojamojo turto pardavimas

Padedame pasiruošti būsto pardavimui. Suorganizuojame būsto pagerinimo ir smulkaus remonto darbus. Profesionaliai pateikiame jūsų būstą rinkai. Organizuojame atvirų durų dienas. Vedame derybas atstovaudami jūsų interesus. Padedame pirkėjams gauti finansavimą. Sutvarkome ir paruošiame dokumentus pardavimui. Užtikriname, kad sandoris įvyktų sklandžiai ir nebūtų jokių juridinių kliūčių.

03

Nemokama NT konsultacija

Urban estate agentūroje dirba profesionalūs daugiametę patirtį turintys nekilnojamojo turto brokeriai. Užsukite į Urban Estate biurą Vilniuje arba susisiekite telefonu nemokamai NT konsultacijai. Atliekame išsamią NT rinkos analizę, nustatome teisingą nekilnojamojo turto kainą dabartinėje konkurencinėje aplinkoje.

KAIP PARDUODAME JŪSŲ NEKILNOJAMĄJĮ TURTĄ

Nekilnojamojo turto vertės nustatymas

Apžiūrime Jūsų objektą ir atliekame išsamią rinkos analizę. Nustatome teisingą nekilnojamojo turto kainą dabartinėje konkurencinėje aplinkoje.

NT pardavimo planas

Aptariame optimalius žingsnius kurie leis gauti aukščiausią jūsų turto kainą. Padedame pasiruošti būsto pardavimui. Jei reikia suorganizuojame būsto pagerinimo ir smulkaus remonto darbus.

Objekto reklama

Profesionaliai pateikiame jūsų būstą rinkai. Paruošiame marketingo planą, organizuojame informatyvią ir plataus spektro reklamą: objekto bukletai, skrajutės, vizualizacijos, trimačiai planai, stendai bei plakatai. Organizuojame atvirų durų dienas.

NT pardavimo procesas

Organizuojame susitikimus su potencialiais pirkėjais. Profesionaliai aprodome jūsų būstą, vedame derybas atstovaudami jūsų interesus. Padedame pirkėjams gauti finansavimą. Sutvarkome ir paruošiame dokumentus pardavimui. Užtikriname, kad sandoris įvyktų sklandžiai ir nebūtų jokių juridinių kliūčių.

NT paieška

Įvertinę kainą, likvidumą ir poreikius surandame labiausiai jūsų lūkesčius atitinkantį sklypą, butą, namą ar komercines patalpas ar kitą nekilnojamą turtą.