NT BROKERIS

Simonas Girnys

Parduodami objektai

Simonas specializuojasi gyvenamojo turto pardavimuose: butai, namai, sklypai, tai ką jis moka parduoti geriausiai ir suteikia jam džiaugsmo. Dažnai kiekvienas užbaigtas sandoris pardavėjui ir pirkėjui yra nauja pradžia, galbūt svajonės išsipildymas, ir man patinka būti to dalimi.

Turto pardavimas/pirkimas paprastai sukelia stresą, ypač jeigu tai nėra Jūsų kasdienybė arba pirmas Jūsų šeimos būstas.  Ilgos paieškos, nerimas dėl pasirinkimo,  svarstymai dėl kainos ir reklamos būdo, atima daug laiko ir reikalauja dėmesio. Norėtųsi lengvesnio kelio?

Simonas yra įvykdęs virš 100 sandorių ir savo klientams padeda priimti optimalius sprendimus visuose pardavimo etapuose, nuo turto paruošimo pardavimui, kainos nustatymo, marketingo, derybų, iki dokumentų tvarkymo ir notarinių veiksmų.

Simono moto: Nekilnojamasis turtas lengviau!

Kai Simonas neužsiėmęs klientų reikalais, leidžia laiką su šeima ir draugais, mėgsta skaniai gaminti, keliauti, važinėti dviračiu, gerina Aikido įgūdžius, ir domisi Rytų gyvenimo filosofija, tradicijomis bei žmogaus psichologija.

Kreipkitės į Simoną ir jis visada ras Jums laiko.